Laurich - úprava vody
úprava vody | komplexní servis | inženýring
Home page Tisk textu strany Mapa webu Napište nám
Novinky:
Z nabízených produktů:
PULSAtron A+
Dávkovací čerpadlo vhodné pro různé druhy chemikálií. Dávkuje do tlaku až 17bar s průtokem až 7,6 l/hod s možností řízení dávky 100:1. Manuální nastavení délky a rychlosti zdvihu

Weblogo

HOME > O nás > O společnosti

O společnosti

Komplexní servis v oblasti úpravy vody

Pomáháme u našich zákazníků vyhledávat případné problémy v oblasti úpravy vody. Pokud nějaké problémy objevíme, navrhneme nejefektivnější řešení.

Vzhledem k tomu, že na dodávky komponentů nejsme vázáni žádnou výhradní smlouvou, můžeme pro naše zákazníky vybírat z aktuální nabídky světových i tuzemských výrobců nejvhodnější sestavu v daném čase a pro dané podmínky. Vždy se snažíme maximálně poznat potřeby a možnosti zákazníka a postavit mu zařízení na míru.

Díky několikaletým zkušenostem v řešení úpravy vod na českém trhu jsme již poznali specifika nejenom energetiky a teplárenství, ale i potravinářské­ho, textilního, elektrotechnic­kého, chemického a strojírenského průmyslu. Jelikož se pohybujeme ve všech regionech České republiky, známe i různou specifiku vody v různých oblastech.

Činíme vše pro naplnění našeho cíle: Důvěra a spokojenost našich zákazníků s vodou upravenou firmou Laurich s.r.o

Historie společnosti

Solečnost Laurich byla založena v roce 1994. Svojí činnost zahájila v roce 1995 a začala dovážet produkty firmy PUROLITE International Ltd. pro úpravu vody.

Od roku 1996 se zabývá komplexní nabídkou na klíč při zřizování a provozu úpraven vod pro energetiku, elektrárny, průmysl, kotelny, rodinné domky a všude tam, kde se voda ohřívá či používá jako pitná nebo užitková bez ohledu na množství.

V roce 1999 se nám podařilo získat zastoupení anglické firmy Jurby Water Tech International, která dodává kompletní sortiment chemikálií pro ošetření kotelních a chladících vod. Díky partnerství s firmou Jurby jsme schopni nyní zákazníkům nabídnout ošetření technologických vod na všech stupních od filtrace až po finální nadávkování stabilizačních technologií.

© Laurich s.r.o. - vše o úpravě vody
Ústecká 130, 403 39 Chlumec u Ústí nad Labem, tel.: 475 223 997